česky | english | deutsch             Vyhledávání:
 Vyberte sekci:   

Nedobrovolné dražbyRodinný dům Valašské Meziříčí

Předmět dražby:
Jedná se o dvoupodlažní, nepodsklepený rodinný dům s plochou střechou, postavený ve stávající řadové zástavbě jako středový, po pravé straně Šafaříkově ulice. Objekt byl realizován jako novostavba v polovině 80. let, v roce 2010 byl zrekonstruován.
Cena dosažená vydražením: 1.160.000,- Kč

Soubor koní a hříbat

Předmět dražby:
5 chovných klisen a 5 hříbat. Jedná se o věci movité podléhající zkáze.
Cena dosažená vydražením: 450.000,- Kč

Rodinný dům Hvozdná u Zlína

Předmět dražby:
Jedná se o rodinný dům, pravou stranu dvojdomku, nepodsklepený, přízemní se sedlovou střechou s podkrovím.
Cena dosažená vydražením: 1.900.000,- Kč

Rodinný dům Doksy u Máchova jezera

Předmět dražby:
Rodinný dům se nachází v obci Doksy, v ulici Valdštejnské. Jedná se o zděný, podsklepený, přízemní RD s obytným podkrovím. Střecha je sedlová, krov dřevěný, krytina osink. cem. Příslušenství domu tvoří garáž, zpevněné plochy, přípojky vody, kanalizace, plynu a elektřiny. Rodinný dům je postavený na vlastním rovinatém pozemku se všemi inženýrskými sítěmi. Na pozemku se nachází vedlejší stavba – zděný přízemní objekt 2+kk se sociálním zařízením. Celková výměra pozemků činí 796 m2.
 
Cena dosažená vydražením: 1.700.000,- Kč

Id. ½ pozemků – Praha - Nebušice

Předmět dražby:
Pozemky se nachází v lokalitě Nebušice po levé straně ulice K vinicím, vedené jako zemědělské a užívané jako veřejná zeleň. Pozemky jsou ve smíšené zóně s možností napojení na všechny inženýrské sítí. V místě je kompletní občanská vybavenost a kompletní infrastruktura. Celková výměra pozemků činí 2.782m2.
Cena dosažená vydražením: 1.650.000,- Kč

Soubor pozemků Praha - Nebušice

Předmět dražby:
Pozemky se nachází v lokalitě Nebušice po levé straně ulice K vinicím, vedené jako zemědělské a užívané jako veřejná zeleň. Pozemky jsou ve smíšené zóně s možností napojení na všechny inženýrské sítě. V místě je kompletní občanská vybavenost a kompletní infrastruktura. Celková výměra pozemků činí 5.239 m2.
Cena dosažená vydražením: 4.300.000,- Kč

Rodinný dům Doksy u Máchova jezera

Předmět dražby:
Rodinný dům se nachází v obci Doksy, v ulici Valdštejnské. Obec Doksy je vyhledávanou lokalitou zejména pro rekreační účely. Jedná se o zděný, podsklepený, přízemní RD s obytným podkrovím. Příslušenství domu tvoří garáž, zpevněné plochy, přípojky vody, kanalizace, plynu a elektřiny. Rodinný dům je postavený na vlastním rovinatém pozemku se všemi inženýrskými sítěmi. Na pozemku se nachází vedlejší stavba – zděný přízemní objekt 2+kk se sociálním zařízením. Pozemky Celková výměra pozemků činí 796 m2.
Cena dosažená vydražením: 1.720.000,- Kč

Rodinný dům Liblice u Českého Brodu

Předmět dražby:
Přízemní, nepodsklepený objekt s obytným podkrovím, založený na základových pasech, svislé nosné konstrukce zděné pravděpodobně z cihel, stropy dřevěné trámové s rovným omítaným podhledem, střecha sedlová se střešní krytinou Bramac, klempířské konstrukce úplné z FeZn plechu, schodiště do podkroví dřevěné s podstupnicemi, fasáda hladká, vnitřní omítky štukové, okna nová plastová, dveře dřevěné hladké do ocel. zárubní, podlahy kombinace keramické dlažby a PVC, vytápění ústřední plynovým kotlem a litinové radiátory, standardní hygienické vybaveni- splachovací neobložený WC, obložená koupelna, v koupelně vana a umyvadlo - vše standardní.
 
Cena dosažená vydražením: 1.190.000,- Kč

Rodinný dům Hovorany

Předmět dražby:
Jedná se o 2 rodinné domy č.p. 18 a č.p. 718 a lisovnu na víno se zemním sklepem. Rodinný dům č.p. 18 je řešen jako jednobytový, bytová jednotka 4+kk s příslušenstvím a rodinný dům č.p. 718 dispozice 3+1 je umístěný v řadové zástavbě.
  
Cena dosažená vydražením:

Rodinný dům Němčičky u Hustopečí

Předmět dražby:
Rodinný dům se nachází v centru obce Němčičky (642 obyv.) ve vedlejší ulici v lokalitě mezi kostelem a Obecním úřadem a je přímo přístupná z místní komunikace. Nemovitost je tvořena rodinným domem č.p. 260 a příslušenstvím, sestávajícím z vedlejších hospodářských staveb a venkovních úprav. Jedná se o rodinný dům řadový vnitřní, přízemní, se sedlovou střechou s využitým podkrovím, zděné konstrukce. Vzhledem k nemožnosti provést prohlídku nemovitosti znalec předpokládá standardní dispoziční a technické řešení. Celková výměra pozemků činí 889 m2. Pozemky jsou užívány v jednotném funkčním celku s rodinným domem.
 
Navrhovatel:
Credit One, a.s., se sídlem: Praha 1, V Celnici 1031/4, PSČ 110 00

Datum konání: Nejnižší podání: 1.600.000,- Kč
Místo konání:  v aukční síni-v sídle dražebníka, na adrese: Zlín, ulice Dlouhá 4433, PSČ 760 01 Minimální příhoz: 20.000,- Kč
Dražební jistota: 400.000,- Kč

Dokumenty ke stažení: Dražební vyhláška  
Stránky: [1] [2] [3] 

   Profil společnosti | Nabídka služeb | Dražby dobrovolné | Dražby nedobrovolné | Výběrová řízení | On-line aukce | Kontakt

   Dražební společnost MORAVA s.r.o. - dobrovolné a nedobrovolné dražby nemovitostí, on-line aukce a prodej nemovitostí.
   Copyright © 2010-2018 HodaDesign www.hoda.cz | All rights reserved. Search powered by Google™