česky | english | deutsch             Vyhledávání:
 Vyberte sekci:   

Dobrovolné dražby - provedenéRD Krhová, č. p. 88

Předmět dražby:
RD Krhová, č. p. 88 Objekt situován na lukrativním místě, v ulici Barvířka. Prodej z insolvenčního řízení. Samostatně stojící rodinný dům se dvěma nadzemními podlažími a plochou střechou postavený v 70. letech minulého století. Pravděpodobné vybavení: Betonové základy a zdivo v tl. do 45 cm, stropy s rovným omítaným podhledem pravděpodobně hurdiskové, plochá střecha jednoplášťová s jednostranným spádem a krytina ze živičných pásů, klempířské konstrukce z FeZn plechu, břízolitová fasáda a vnitřní štukové omítky. Betonové schodiště, betonové podlahy a kombinace keramické dlažby a PVC, vnitřní keramické obklady koupelny, WC a kuch. linky. Standartní rozvody zdravotechniky, elektroinstalace a ústředního topení. Standartní zařizovací předměty. Ústřední vytápění pravděpodobně kotlem na plyn, zásobníkový ohřívač TUV. Objekt v původním stavu s technicky dožitými vnitřními konstrukcemi. Objekt nemá příslušenství, součástí objektu jsou přípojky IS do ulice. Přístup přes cizí pozemek p. č. 387/1 neošetřený věcným břemenem.
Cena dosažená vydražením:

id. 1/4 bytové jednotky č. p. 70/2, k. ú. Troubky

Předmět dražby:
Typový zděný bytový dům ze 70. let minulého století po částečné revitalizaci. Betonové monolitické schodiště bez středového osobního výtahu, nová krytina z pálených tašek a klempířské konstrukce z TiZn, plastová okna a vnitřní dřevěné typové dveře. Standardní rozvody NN 400/240 V, bleskosvod. Standardní rozvody VZT, STA a SLP. Bytová jednotka 70/2: jednotka o výměře 99 m2 PP je standardní typová se zděným bytovým jádrem a balkonem. Vnitřní hladké omítky, betonové podlahy, kombinace vlysků a PVC, dřevěné dveře do ocel. zárubní, v koupelně keramický obklad a dlažba, dále vana, umyvadlo, samostatný splachovací záchod bez obkladu. V kuchyni standardní kuchyňská linka a plynový sporák. Vlastní ústřední vytápění plynovým kotlem, rozvody v ocel. trubkách a otopné panely. Bytová jednotka v původním stavu se zanedbanou údržbou, morálně dožitými vnitřními konstrukcemi a vybavením. Oceňovaná BJ č.70/2 je v podílovém spoluvlastnictví, předmětem zpeněžení je podíl id. 1/4.
Cena dosažená vydražením:

Rodinný dům Hostín u Vojkovic

Předmět dražby:
Předmětem ocenění je rodinný dům č.p. 82 (původní malá hospodářská usedlost) v obci Hostín u Vojkovic, k.ú. Hostín u Vojkovic, okr. Mělník. Nemovitost je situována při místní hlavní komunikací vedoucí středem obce. Přístup je možný i z jižní strany, a to na pozemek parc.č. 113/1 (dle katastru nemovitosti označená jako orná půda, ve skutečnosti se však jedná o zahradu). Kromě rodinného domu (objektu sloužící k bydlení) se na pozemku nachází původní malá stodůlka a kolna. Dům je napojen na elektrický proud, odpadní vody svedeny do veřejné kanalizace. Voda čerpaná z vlastní studny, plyn přiveden na hranici pozemku (přípojka z obecního vodovodu také ukončena na hranici pozemku).
Cena dosažená vydražením:
Stránky: << < [67] [68] [69] [70] [71] > >>

   Profil společnosti | Nabídka služeb | Dražby dobrovolné | Dražby nedobrovolné | Výběrová řízení | On-line aukce | Kontakt

   Dražební společnost MORAVA s.r.o. - dobrovolné a nedobrovolné dražby nemovitostí, on-line aukce a prodej nemovitostí.
   Copyright © 2010-2018 HodaDesign www.hoda.cz | All rights reserved. Search powered by Google™