česky | english | deutsch             Vyhledávání:
 Vyberte sekci:   

Dobrovolné dražby - provedenéKolový nakladač VOLVO s příslušenstvím

Předmět dražby:
Kolový nakladač VOLVO BM 4400, rok výroby 1985, v.č. 5723. Předmětem dražby je také příslušenství nakladače.
Cena dosažená vydražením:

Průmyslový areál Ratiboř

Předmět dražby:
Původně areál VIR CIV Ratiboř, jehož výstavba byla zahájena v roce 1993. Objekty byly rozestavěné a stavba v průběhu roku 1994 pozastavena. V roce 1995 byla dokončena pouze část objektů, provoz v nich však nebyl zahájen. Po transformaci několika firem byl provoz v části objektů zahájen až v roce 1999.
Cena dosažená vydražením:

Pozemky Zlín – Nad Ovčírnou

Předmět dražby:
Jedná se o pozemky zapsané na LV 24089 v k.ú.Zlín, obce Zlín, okres Zlín. Pozemky jsou vedené jako ostatní plochy v užívání jako zeleň a zpevněné plochy kolem stávajících objektů v ulici Nad Ovčírnou. Celková plocha pozemků činí 10.803m2. Předmětem dražby je také průmyslový objekt bez čp./če. na parcele St. 5134, LV č. 10001 – pozemek jiného vlastníka.
Cena dosažená vydražením:

Bytová jednotka 2+1, 61,7 m2, Kišiněvská 801/6, č. BJ 801/2, Praha 10 - Vršovice

Předmět dražby:
Bytová jednotka se nachází v I. NP podsklepeného šestipodlažního (+ zastřešení sedlovým krovem) zděného objektu s výtahem. Bytová jednotka sestává ze dvou pokojů, ložnice, kuchyně, WC, chodbičky, předsíně, koupelny. K bytové jednotce patří sklepní kóje k užívání v suterénu objektu. Okna plastová, dveře dýhované do ocelových zárubní, podlahy pokojů vlýsky (zbroušené), v kuchyni, předsíni a jednom pokoji plovoucí podlaha, v koupelně a WC dlažba. Koupelna vybavena vanou a umyvadlem (provedena výměna - standard), WC samostatné s nízkými obklady. Kuchyň bez vybavení. Objekt byl kolaudován v padesátých letech. Bytová jednotka je v dobrém stavu po rekonstrukci (omítky, broušení vlýsek, nové hyg. vybavení s obklady ve standardu, dveře). Objekt jako celek odpovídá běžné údržbě. Provedena byla výměna oken. http://e-aukce.draspomorava.cz
 
Cena dosažená vydražením: 0,- Kč

Orlické pelety, s.r.o. – soubor věcí movitých

Předmět dražby:
Předmětem dražby je soubor věcí movitých - stroje na výrobu pelet. Soubor tvoří tyto movité věci: Vysokozdvižný vozík, trafo, elektrorozvaděč - elektrosekce, dávkovací dopravník – sekce příjmu, sušárna – horkovzdušný kotel k sušárně BS 6, bubnová tříplášťová sušárna včetně rámu a pohonu, cyklony – cyklon s ventilátorem, uklidňovací cyklon, dopravníky – podávací šnekový dopravník na suroviny, dopravníky v sekci lisování, šrotovník – sekce lisování, VČ 00026399/TPL30/N, elevátory – sekce lisování, konstrukce, počítač, nábytek, lis peletovací – La Meccanica – VČ 305.1060.7, příjezdová komunikace, olejový kompresor
 
Cena dosažená vydražením:

Víceúčelový areál Orlová

Předmět dražby:
Areál firmy P E T A X a.s., ul. Nad poštou, Orlová. Původní objekty z první poloviny 20. století doplněné o pozdější přístavby. Podél ulice dvoupodlažní objekt administrativní budovy postavený do L. Ve dvoře jsou k tomuto objektu přistaveny přízemní garáže. Po levé straně dvora původní samostatný třípodlažní objekt se stanovou střechou - původně pravděpodobně bytový dům majitele v době prohlídky rekonstruovaný - v objektu tři samostatné dokončené bytové jednotky, v podkroví rozestavěná další bytová jednotka. Mezi bytový dům a administrativní budovu byla později provedena dvoupodlažní přístavba spojovacího krčku, ve kterém jsou situovány sklady a dílny. Na pozemku p.č. 4445 provedena výstavba přízemní garáží, které nejsou doposud zapsány v KN. Všechny objekty jsou napojeny na potřebné inženýrské sítě, ve dvoře provedeny zpevněné plochy z dlažebních kostek, příjezd po vlastním zpevněném pozemku p.č. 4439. Areál je oplocený, na pozemcích p.č. 4445-4444 jsou realizovány vrty pro tepelné čerpadlo, které je osazeno v I. NP bytového domu a slouží k vytápění jednotlivých objektů.
 
Cena dosažená vydražením:

Rodinný dům Čeradice

Předmět dražby:
Dům s pozemky se nachází na východním okraji zastavěné části obce Čeradice. Pozemek má pravidelný tvar protáhlého obdélníku, přiléhá k severní hranici komunikace v obci vedoucí směrem na Páleček a Stradonice. Objekt je přístupný z cesty se zpevněným povrchem. Jedná se o původní vesnický rodinný domek s hospodářskou přístavbou. Vlastní rodinný dům je v malé části podsklepený, s jedním nadzemním podlažím a podkrovím. Je napojen na rozvod elektro, plynovod, kanalizace ani vodovod v místě nejsou. Objekt je součástí původní venkovské zástavby, stáří není známo, odhaduje se na 80-100 let. Dům prošel částečnou rekonstrukcí a modernizací, práce byly většinou prováděné svépomocí. Byla vybudována koupelna s WC, vanou a sprchovým koutem, kuchyně je vybavena linkou a sporákem na PB. Vytápění lokální na tuhá paliva. Voda je zavedena z vlastní studny, kanalizace do žumpy, plyn v místě není. Celkově objekt vykazuje známky ne zcela dokonale prováděné údržby, prvky krátkodobé životnosti jsou značně opotřebovány.
Cena dosažená vydražením:

Rodinný dům Bílov

Předmět dražby:
Rodinný dům postaven v roce 1950, v roce 2009 započata kompletní rekonstrukce. Kompletní rekonstrukce střechy vč. krytiny a klempířských prací, kanalizace, elektřiny a vodovodu vč. přípojek. Osazena dřevěná okna (použitá), ocelové zárubně, dveře (použité), část. podlahy, WC a mírná úprava dispozice. Nově vybudovány venkovní zpevněné plochy pod nově vybudovanými přístřešky před a za domem. Nutností je vybudovat systém vytápění, systém ohřevu vody, dokončit podlahu v kuchyni, zabudovat kuchyňskou linku, podlahy osadit lištami, zrekonstruovat koupelnu a natáhnout fasádu. Jedná se o řadový přízemní část. podsklepený objekt se sedlovou střechou s vybudovaným podkrovím. Dispozičně je řešen v 1. NP třemi obytnými místnostmi, kuchyní, koupelnou, WC, předsíní, chodbou a schodištěm. V podkroví se nachází jedna místnost. Součástí domu jsou přístřešky vybudované v roce 2009. Pozemky náležící k domu tvoří zahradu ve funkčním celku se stavbou. Na pozemku se nachází studna. Venkovní úpravy jsou std. rozsahu - přípojky IS (elektřina, voda, kanalizace) a betonové zpevněné plochy pod přístřešky.
 
Cena dosažená vydražením:

Chata Dolní Loučky

Předmět dražby:
Prodej z insolvenčního řízení dlužníka nejvyšší nabídce Chata č.e. 20 je situovaná na samotě ve svahu po levé straně silnice mezi obcemi Kuřímské Jestřebí a Dolní Loučky příjezdná pouze lesní nezpevněnou a velmi strmou komunikací. V lokalitě celkem 3 rekreační objekty. Rekreační chata č.e. 20 je napojena pouze na rozvody 400/240 V. Přípojka vody z vlastní studny, likvidace odpadních vod v jímce na vyvážení. Příslušenství tvoří zděný přístavek skladu, pergola a venkovní zpevněné plochy a schodiště. V I. NP kuchyně s obýv. pokojem, ve II. NP, které je přístupné z horní strany terasy je obýv. pokoj. Objekt je dvoupodlažní s plochou střechou. I. NP je zděné založené na betonových pasech, 2. NP je dřevěné trámkové oboustranně obíjené, stropy nad I. NP betonové, nad II. NP dřevěné trámové, plochá střecha a plechová falcovaná krytina. Klempířské konstrukce z pozink. plechu úplné. Venkovní betonové schodiště na terénu, plastová okna a vstupní dveře ve II. NP, plechové dveře vstupní v I. NP. Podlahy betonové, dlažba v I. NP a koberce ve II. NP, kuchyňská linka, plynový sporák na PB a krb v I. NP, umývadlo a spl. WC v I. NP. Vytápění je lokální - krb + elektrické přímotopy. Vnitřní hladké omítky v I. NP a dřevěné obklady ve II. NP, fasáda je ve II. NP dřevěná s nátěrem a nedokončenou stěrkou, I. NP tvoří spárované kamenné kyklopské zdivo. Na nemovitosti váznou věcná břemena užívání.
 
Cena dosažená vydražením:

Obchodní podíl ve výši 100% ve společnosti CLAIRET Brno, spol. s r.o.

Předmět dražby:
Společnost s ručením omezeným CLAIRET Brno, spol. s r. o., se sídlem Brno, Hoštická 436/66, PSČ 642 00, IČ: 63497361 byla zapsána do obchodního rejstříku vedeného Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 22493 dne 19. března 1996. Základní kapitál ve výši Kč 400 000,- byl zcela splacen. Společnost CLAIRET Brno, spol s r. o. má jediného společníka pana Ing. Petra Drábíka.
Cena dosažená vydražením:
Stránky: << < [64] [65] [66] [67] [68] > >>

   Profil společnosti | Nabídka služeb | Dražby dobrovolné | Dražby nedobrovolné | Výběrová řízení | On-line aukce | Kontakt

   Dražební společnost MORAVA s.r.o. - dobrovolné a nedobrovolné dražby nemovitostí, on-line aukce a prodej nemovitostí.
   Copyright © 2010-2018 HodaDesign www.hoda.cz | All rights reserved. Search powered by Google™