česky | english | deutsch             Vyhledávání:
 Vyberte sekci:   

Dobrovolné dražby - provedenéBytová jednotka č. 5612/22, 1+kk, Podlesí II 5612, Zlín-Jižní Svahy, včetně garážového stání

Předmět dražby:
Bytový dům se nachází v lokalitě Zlín - Jižní Svahy - Podlesí v sídlištní zástavbě. Přístup k nemovitosti je z pozemků ve vlastnictví Statutárního města Zlín. Jedná se o bytový dům rozdělený prohlášením vlastníka na bytové jednotky - celkem 30 BJ v I. až IV. NP bytového domu a 2 nebytové jednotky v I. PP. Bytová jednotka č. 5612/22 situována ve III. NP budovy č.p. 5612 s 1 podzemním podlažím, 4 nadzemními podlažími a plochou střechou. Budova je samostatně stojící obdélníkového tvaru, nosnou konstrukci tvoří kombinace cihelného zdiva a žb. monolitických sloupů a stropů. Schodiště je betonové monolitické, střecha plochá s foliovou izolací a zateplením. Venkovní fasáda je zateplená - kontaktní zateplovací systém. Soklová část I. PP je opatřená keramickým obkladem. Klempířské konstrukce jsou z TiZn. V objektu jsou instalovány osobní výtahy. Centrální vytápění s VS, rozvody v plastových trubkách a otopné panely v bytech. Rozvody 400/240 V, rozvody SLP,STA a bleskosvodová soustava. Vlastní bytová jednotka 1+kk má zděné bytové jádro. Vnitřní omítky jsou hladké, podlahy obytné místnosti z PVC, v koupelně a na chodbě je keramická dlažba a v koupelně společné s WC keramický obklad. Okna jsou plastová, dveře dřevěné do obložkových zárubní. V koupelně se nachází sprchový kout, umyvadlo a spl. WC. V kuchyni je osazena kuchyňská 3 linka a vestavěný sporák se sklokeramickou deskou. Bytová jednotka má balkon a zděnou sklepní kóji v I. PP. Technický stav budovy a bytu z roku 2008 je výborný.
  
Cena dosažená vydražením:

Bytová jednotka č. 3393/5, 4+1, Zálešná I 3393, Zlín

Předmět dražby:
Bytový dům se nachází v sídlištní zástavbě Zlín - Zálešná. Přístup k domu je z pozemků ve vlastnictví Statutárního města Zlín. Jedná se o bytový dům rozdělený prohlášením vlastníka na bytové jednotky - blok bytového domu se 3 vchody, v každém vchodě celkem 6 bytových jednotek - po dvou na každém podlaží. Dům je typický zděný s jedním podzemním a třemi nadzemními podlažími do užívání předán v roce 1950. Po roce 2005 byla provedena jeho revitalizace - nová zateplená střecha, nová plastová okna a nové vnitřní rozvody. Bytová jednotka 3393/5 po kompletní rekonstrukci v roce 2006. Bytová jednotka č. 3393/5 je situována ve III. NP budovy č.p. 3393 s 1 podzemním podlažím, 3 nadzemními podlažími a plochou střechou. Budova je samostatně stojící obdélníkového tvaru, nosnou konstrukci tvoří cihelné zdiva a žb. monolitické sloupy. Schodiště je kovové zmonolitněné, střecha plochá s foliovou izolací a zateplením. Venkovní režné zdivo v tl. 45 cm, omítaná soklová část I. PP. Klempířské konstrukce jsou z FeZn. V objektu není instalován osobní výtah. Centrální vytápění s VS, rozvody v ocelových trubkách, kombinace otopných panelů a litinových radiátorů. Rozvody 400/240 V, rozvody SLP, STA a bleskosvodová soustava. Vlastní bytová jednotka č. 3393/5 původně 4+1 po rekonstrukci upravena na 4+kk se zděným bytovým jádrem. Vnitřní omítky hladké, podlahy obytné místnosti plovoucí, v koupelně, na chodbě, na WC a v kuchyni je keramická dlažba. V koupelně, na WC a kolem kuchyňské linky je keramický obklad. Okna jsou plastová, dveře dřevěné do obložkových zárubní. V koupelně osazeno umyvadlo a rohová vana. Splachovací WC je umístěno samostatně. V kuchyni se nachází nadstandartní kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči. Bytová jednotka má balkon a zděný sklep v I. PP. Technický stav budovy je velmi dobrý a stav bytové jednotky je výborný.
  
Cena dosažená vydražením:

Bytová jednotka č. 3399/6, 3+1, Zálešná I 3399, Zlín

Předmět dražby:
Bytový dům se nachází v sídlištní zástavbě Zlín - Zálešná. Přístup k domu je z pozemků ve vlastnictví Statutárního města Zlín. Jedná se o bytový dům rozdělený prohlášením vlastníka na bytové jednotky - blok bytového domu se 3 vchody, v každém vchodě celkem 6 bytových jednotek - po dvou na každém podlaží. Dům je typický zděný s jedním podzemním a třemi nadzemními podlažími do užívání předán v roce 1950. Po roce 2005 byla provedena jeho revitalizace - nová zateplená střecha, nová plastová okna a nové vnitřní rozvody. Bytová jednotka 3399/6 po kompletní rekonstrukci v roce 2006. Bytová jednotka č. 3399/6 je situována ve III. NP budovy č.p. 3399 s 1 podzemním podlažím, 3 nadzemními podlažími a plochou střechou. Budova je samostatně stojící obdélníkového tvaru, nosnou konstrukci tvoří cihelné zdivo a žb. monolitické sloupy. Schodiště je kovové zmonolitněné, střecha plochá s foliovou izolací a zateplením. Venkovní režné zdivo v tl. 45 cm, omítaná soklová část I. PP. Klempířské konstrukce jsou z FeZn. V objektu není instalován osobní výtah. Centrální vytápění s VS, rozvody v ocelových trubkách, litinové radiátory. Rozvody 400/240 V, rozvody SLP, STA a bleskosvodová soustava. Vlastní bytová jednotka č. 3399/6 původně 3+1 po rekonstrukci upravena na 3+kk se zděným bytovým jádrem. Vnitřní omítky jsou hladké, podlahy obytné místnosti plovoucí, v koupelně, na chodbě a v kuchyni je keramická dlažba. V koupelně a kolem kuchyňské linky je keramický obklad. Okna jsou plastová, dveře dřevěné do obložkových zárubní. V koupelně je osazeno umyvadlo, vana a splachovací WC. V kuchyni se nachází nadstandartní kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči a plynový sporák. Na chodbě jsou vestavěné skříně. Bytová jednotka má balkon a zděný sklep v I. PP. Technický stav budovy je velmi dobrý, bytové jednotky výborný.
 
Cena dosažená vydražením:

Prodej auta Ford Mondeo

Předmět dražby:
Jedná se o prodej automobilu z z insolvenčního. Automobil značky Ford Mondeo - liftback, Palivo: ethanol, Typ: BA7, WIN: WF0EXXGBBE8L33819, Datum výroby 15.9.2008, Datum zprovoznění 2.10.2008, Počet ujetých km: 248607, Převodovka: manuální + počet rychlostí 6. Vozidlo bylo poprvé registrováno v Holandsku. V případě jakýchkoliv nejasností mě kontaktujte na tel. čísle 731 569 896.
Cena dosažená vydražením:

Funkční zemědělský objekt (zařízení pro chov drůbeže)

Předmět dražby:
Součástí areálu jsou přípojky inženýrských sítí a oplocení. Dále jsou oceněny pozemky - dle výpisu z KN v příloze Zlínský kraj, okres Vsetín, obec Valašské Meziříčí, k.ú. Bynina. Místní část Bynina na S okraji města, areál bývalého JZD asi 1 km od křižovatky s ulicí Masarykovou( silnice I/35 směrem do Hranic na Moravě ) - viz. situace v příloze. V místě možnost napojení na všechny IS. Ve městě kompletní občanská vybavenost. Areál bývalého JZD na SV okraji Byniny. Vlastní oceňovaný objekt slouží jako odchovna drůbeže a byl postaven asi v polovině 70. let min. století. Přízemní objekt se sedlovým krovem a využívaným podkrovím s přistavenou částí na Z podélné straně sloužící jako kancelář, šatny a soc. zařízení pro zaměstnance. obytnou částí. V daném místě je možnost napojení na sítě NN, veřejný vodovod a kanalizaci, příjezd z veřejné komunikace přes cizí pozemky. Oceňovaný areál není příjezdný z veřejné komunikace. Betonové základy, zdivo v tl. do 40 cm, vnitřní ocelové sloupy a průvlaky, keramické stropy do I nosníků, sedlový krov a krytina z AL šablon. Venkovní ocelové schodiště s manipulační rampou na S štítové straně. Klempířské konstrukce z FeZn plechu. Vnitřní hladké omítky, venkovní omítky stříkaný břízolit. Betonové podlahy a potěry, v přístavbě adm. části keramická dlažba a obklady Dřevěná zdvojená okna a dveře v adm. přístavbě, vlastní hala má pouze dřevěné ventilační otvory v podélných stranách obou podlaží. Dřevěná vrata jako přístupy do haly. V hale betonové podlahy s potěrem, rozvody 400/240v, bleskosvod. Součástí technologie jsou rozvody krmení, napájení a ventilace. V adm. přístavbě rozvody TUV, el. boiler, sprcha a umyvadlo s WC.. Součástí areálu jsou přípojky inženýrských sítí a oplocení. Dále jsou oceněny pozemky - dle výpisu z KN v příloze.
Cena dosažená vydražením:

ČOČKA PACK s.r.o. – věci movité

Předmět dražby:
Předmětem společné dražby dobrovolné je soubor věcí movitých specifikovaný v dražební vyhlášce č. 876-DD/17.
Cena dosažená vydražením:

Lesní pozemky k.ú. Žibřidice

Předmět dražby:
Předmět prodeje se nachází v obci Křížany na trase Liberec - Jablonné v Podještědí asi 10 km západně od Liberce. Jedná se o pozemky o celkové výměře 16 916 m2 po pravé straně silnice mezi Křižanami a Žibřidicemi v lokalitě „Havraní návrší” jsou porostené většinou smíšeným porostem, ve kterém převažují jehličnaté porosty (borovice) z listnatých porostů potom převážně buk a dub. Pozemky lesní jsou určené k lesnické výrobě s trvalými porosty bez staveb.
  
Cena dosažená vydražením:

Atraktivní stavební pozemek, Březnice u Zlína

Předmět dražby:
Atraktivní stavební pozemek - p.č. 2569/13 o výměře 2583 m2, trvalý travní porost, zemědělský půdní fond a p.č. 2569/16 o výměře 417 m2, trvalý travní porost, zemědělský půdní fond o celkové výměře 3 000 m2 se nacházejí asi 4 km jižně od Zlína na trase Zlín – Uherské Hradiště v obci Březnice. Pozemky jsou určeny k rezidenční zástavbě.
Cena dosažená vydražením:

Pohledávka BRIMEX Sport s.r.o.

Předmět dražby:
Přesná specifikace předmětu dražby je uvedena v dražební vyhlášce č. 928-DD/18
Cena dosažená vydražením:
Stránky: << < [62] [63] [64] [65] [66] > >>

   Profil společnosti | Nabídka služeb | Dražby dobrovolné | Dražby nedobrovolné | Výběrová řízení | On-line aukce | Kontakt

   Dražební společnost MORAVA s.r.o. - dobrovolné a nedobrovolné dražby nemovitostí, on-line aukce a prodej nemovitostí.
   Copyright © 2010-2018 HodaDesign www.hoda.cz | All rights reserved. Search powered by Google™