česky | english | deutsch             Vyhledávání:
 Vyberte sekci:   

Dobrovolné dražby - provedenéVíceúčelový areál Orlová

Předmět dražby:
Areál firmy P E T A X a.s., ul. Nad poštou, Orlová. Původní objekty z první poloviny 20. století doplněné o pozdější přístavby. Podél ulice dvoupodlažní objekt administrativní budovy postavený do L. Ve dvoře jsou k tomuto objektu přistaveny přízemní garáže. Po levé straně dvora původní samostatný třípodlažní objekt se stanovou střechou - původně pravděpodobně bytový dům majitele v době prohlídky rekonstruovaný - v objektu tři samostatné dokončené bytové jednotky, v podkroví rozestavěná další bytová jednotka. Mezi bytový dům a administrativní budovu byla později provedena dvoupodlažní přístavba spojovacího krčku, ve kterém jsou situovány sklady a dílny. Na pozemku p.č. 4445 provedena výstavba přízemní garáží, které nejsou doposud zapsány v KN. Všechny objekty jsou napojeny na potřebné inženýrské sítě, ve dvoře provedeny zpevněné plochy z dlažebních kostek, příjezd po vlastním zpevněném pozemku p.č. 4439. Areál je oplocený, na pozemcích p.č. 4445-4444 jsou realizovány vrty pro tepelné čerpadlo, které je osazeno v I. NP bytového domu a slouží k vytápění jednotlivých objektů.
 
Cena dosažená vydražením:

Rodinný dům Čeradice

Předmět dražby:
Dům s pozemky se nachází na východním okraji zastavěné části obce Čeradice. Pozemek má pravidelný tvar protáhlého obdélníku, přiléhá k severní hranici komunikace v obci vedoucí směrem na Páleček a Stradonice. Objekt je přístupný z cesty se zpevněným povrchem. Jedná se o původní vesnický rodinný domek s hospodářskou přístavbou. Vlastní rodinný dům je v malé části podsklepený, s jedním nadzemním podlažím a podkrovím. Je napojen na rozvod elektro, plynovod, kanalizace ani vodovod v místě nejsou. Objekt je součástí původní venkovské zástavby, stáří není známo, odhaduje se na 80-100 let. Dům prošel částečnou rekonstrukcí a modernizací, práce byly většinou prováděné svépomocí. Byla vybudována koupelna s WC, vanou a sprchovým koutem, kuchyně je vybavena linkou a sporákem na PB. Vytápění lokální na tuhá paliva. Voda je zavedena z vlastní studny, kanalizace do žumpy, plyn v místě není. Celkově objekt vykazuje známky ne zcela dokonale prováděné údržby, prvky krátkodobé životnosti jsou značně opotřebovány.
Cena dosažená vydražením:

Rodinný dům Bílov

Předmět dražby:
Rodinný dům postaven v roce 1950, v roce 2009 započata kompletní rekonstrukce. Kompletní rekonstrukce střechy vč. krytiny a klempířských prací, kanalizace, elektřiny a vodovodu vč. přípojek. Osazena dřevěná okna (použitá), ocelové zárubně, dveře (použité), část. podlahy, WC a mírná úprava dispozice. Nově vybudovány venkovní zpevněné plochy pod nově vybudovanými přístřešky před a za domem. Nutností je vybudovat systém vytápění, systém ohřevu vody, dokončit podlahu v kuchyni, zabudovat kuchyňskou linku, podlahy osadit lištami, zrekonstruovat koupelnu a natáhnout fasádu. Jedná se o řadový přízemní část. podsklepený objekt se sedlovou střechou s vybudovaným podkrovím. Dispozičně je řešen v 1. NP třemi obytnými místnostmi, kuchyní, koupelnou, WC, předsíní, chodbou a schodištěm. V podkroví se nachází jedna místnost. Součástí domu jsou přístřešky vybudované v roce 2009. Pozemky náležící k domu tvoří zahradu ve funkčním celku se stavbou. Na pozemku se nachází studna. Venkovní úpravy jsou std. rozsahu - přípojky IS (elektřina, voda, kanalizace) a betonové zpevněné plochy pod přístřešky.
 
Cena dosažená vydražením:

Chata Dolní Loučky

Předmět dražby:
Prodej z insolvenčního řízení dlužníka nejvyšší nabídce Chata č.e. 20 je situovaná na samotě ve svahu po levé straně silnice mezi obcemi Kuřímské Jestřebí a Dolní Loučky příjezdná pouze lesní nezpevněnou a velmi strmou komunikací. V lokalitě celkem 3 rekreační objekty. Rekreační chata č.e. 20 je napojena pouze na rozvody 400/240 V. Přípojka vody z vlastní studny, likvidace odpadních vod v jímce na vyvážení. Příslušenství tvoří zděný přístavek skladu, pergola a venkovní zpevněné plochy a schodiště. V I. NP kuchyně s obýv. pokojem, ve II. NP, které je přístupné z horní strany terasy je obýv. pokoj. Objekt je dvoupodlažní s plochou střechou. I. NP je zděné založené na betonových pasech, 2. NP je dřevěné trámkové oboustranně obíjené, stropy nad I. NP betonové, nad II. NP dřevěné trámové, plochá střecha a plechová falcovaná krytina. Klempířské konstrukce z pozink. plechu úplné. Venkovní betonové schodiště na terénu, plastová okna a vstupní dveře ve II. NP, plechové dveře vstupní v I. NP. Podlahy betonové, dlažba v I. NP a koberce ve II. NP, kuchyňská linka, plynový sporák na PB a krb v I. NP, umývadlo a spl. WC v I. NP. Vytápění je lokální - krb + elektrické přímotopy. Vnitřní hladké omítky v I. NP a dřevěné obklady ve II. NP, fasáda je ve II. NP dřevěná s nátěrem a nedokončenou stěrkou, I. NP tvoří spárované kamenné kyklopské zdivo. Na nemovitosti váznou věcná břemena užívání.
 
Cena dosažená vydražením:

Obchodní podíl ve výši 100% ve společnosti CLAIRET Brno, spol. s r.o.

Předmět dražby:
Společnost s ručením omezeným CLAIRET Brno, spol. s r. o., se sídlem Brno, Hoštická 436/66, PSČ 642 00, IČ: 63497361 byla zapsána do obchodního rejstříku vedeného Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 22493 dne 19. března 1996. Základní kapitál ve výši Kč 400 000,- byl zcela splacen. Společnost CLAIRET Brno, spol s r. o. má jediného společníka pana Ing. Petra Drábíka.
Cena dosažená vydražením:

RD Hodonín

Předmět dražby:
Nemovitost je situovaná po pravé straně jednosměrné ulice Nábřeží ve stávající řadové zástavbě jako středový a je přímo přístupná z této ulice. Nemovitost je tvořena rodinným domem č.p. 663 s pozemkem p.č.st. 421/7 bez příslušenstvím pouze z venkovními úpravami - přípojky IS a zpevněné plochy ve dvoře. Přízemní, z části podsklepený řadový vnitřní objekt krovem a podkrovím založený na základových pásech nosné konstrukce zděné v kombinaci plná cihla a plynosilikátové tvárnice v tl. 45 cm, stropy pravděpodobně keramické nad podkrovím dřevěné trámové s rovným omítaným podhledem, střecha sedlová se dvěma vikýři do ulice a střešní pálenou krytinou, klempířské konstrukce z plechu bez parapetů schodiště. Fasáda chybí, vnitřní omítky štukové, okna plastová standartní, dveře dřevěné hladké do ocel. zárubní vstupní plastové, podlahy kombinace keramické dlažby a standartních plovoucích podlah, vytápění ústřední plynovým kotlem a otopné panely v době prohlídky nefunkční a vytápění pouze kamny na TP v obýv.pokoji. Standardní hygienické vybaveni- obložená koupelna, v koupelně vana, umyvadlo a spl. WC včetně el. boileru na ohřev TUV - vše standardní. Standartní kuch. linka a sporák se SK deskou. Dispoziční řešení : vstup z ulice po pravé straně do průchozí chodby s výstupem do dvora. Po levé straně chodby vstup do kuchyně a z ní vlevo do obývacího pokoje. Z OP schodiště do podkroví, kde je jedna obytná místnost. Z kuchyně vpravo vstup do koupelny,která je umístěna ve dvorní přístavbě. rodinný dům řešen jako dům s jednou bytovou jednotkou 2+kk a byl realizován jako novostavba na místě původně asanovaného RD a v době prohlídky je nedokončený.( chybí fasáda a dokončení místnosti v podkroví )
 
Cena dosažená vydražením:

Bytová jednotka č. 5612/14, 1+kk, Podlesí II 5612, Zlín - Jižní Svahy, včetně garážového stání

Předmět dražby:
Bytový dům se nachází v lokalitě Zlín - Jižní Svahy - Podlesí v sídlištní zástavbě. Přístup k nemovitosti je z pozemků ve vlastnictví Statutárního města Zlín. Jedná se o bytový dům rozdělený prohlášením vlastníka na bytové jednotky - celkem 30 BJ v I. až IV. NP bytového domu a 2 nebytové jednotky v I. PP. Bytová jednotka č. 5612/14 je situována ve II. NP budovy č.p. 5612 s 1 podzemním podlažím, 4 nadzemními podlažími a plochou střechou. Budova je samostatně stojící obdélníkového tvaru, nosnou konstrukci tvoří kombinace cihelného zdiva a žb. monolitických sloupů a stropů. Schodiště je betonové monolitické, střecha plochá s foliovou izolací a zateplením. Venkovní fasáda je zateplená - kontaktní zateplovací systém. Soklová část I. PP je opatřená keramickým obkladem. Klempířské konstrukce jsou z TiZn. V objektu jsou instalovány osobní výtahy. Centrální vytápění s VS, rozvody v plastových trubkách a otopné panely v bytech. Rozvody 400/240 V, rozvody SLP,STA a bleskosvodová soustava. Vlastní bytová jednotka 1+kk má zděné bytové jádro. Vnitřní omítky jsou hladké, podlahy obytné místnosti z PVC, v koupelně a na chodbě je keramická dlažba a v koupelně společné s WC keramický obklad. Okna jsou plastová, dveře dřevěné do obložkových zárubní. V koupelně se nachází sprchový kout, umyvadlo a spl. WC. V kuchyni je osazena kuchyňská 3 linka a vestavěný sporák se sklokeramickou deskou. Bytová jednotka má balkon a zděnou sklepní kóji v I. PP. Technický stav budovy a bytu z roku 2008 je výborný.
Cena dosažená vydražením:

Bytová jednotka č. 5612/22, 1+kk, Podlesí II 5612, Zlín-Jižní Svahy, včetně garážového stání

Předmět dražby:
Bytový dům se nachází v lokalitě Zlín - Jižní Svahy - Podlesí v sídlištní zástavbě. Přístup k nemovitosti je z pozemků ve vlastnictví Statutárního města Zlín. Jedná se o bytový dům rozdělený prohlášením vlastníka na bytové jednotky - celkem 30 BJ v I. až IV. NP bytového domu a 2 nebytové jednotky v I. PP. Bytová jednotka č. 5612/22 situována ve III. NP budovy č.p. 5612 s 1 podzemním podlažím, 4 nadzemními podlažími a plochou střechou. Budova je samostatně stojící obdélníkového tvaru, nosnou konstrukci tvoří kombinace cihelného zdiva a žb. monolitických sloupů a stropů. Schodiště je betonové monolitické, střecha plochá s foliovou izolací a zateplením. Venkovní fasáda je zateplená - kontaktní zateplovací systém. Soklová část I. PP je opatřená keramickým obkladem. Klempířské konstrukce jsou z TiZn. V objektu jsou instalovány osobní výtahy. Centrální vytápění s VS, rozvody v plastových trubkách a otopné panely v bytech. Rozvody 400/240 V, rozvody SLP,STA a bleskosvodová soustava. Vlastní bytová jednotka 1+kk má zděné bytové jádro. Vnitřní omítky jsou hladké, podlahy obytné místnosti z PVC, v koupelně a na chodbě je keramická dlažba a v koupelně společné s WC keramický obklad. Okna jsou plastová, dveře dřevěné do obložkových zárubní. V koupelně se nachází sprchový kout, umyvadlo a spl. WC. V kuchyni je osazena kuchyňská 3 linka a vestavěný sporák se sklokeramickou deskou. Bytová jednotka má balkon a zděnou sklepní kóji v I. PP. Technický stav budovy a bytu z roku 2008 je výborný.
  
Cena dosažená vydražením:

Bytová jednotka č. 3393/5, 4+1, Zálešná I 3393, Zlín

Předmět dražby:
Bytový dům se nachází v sídlištní zástavbě Zlín - Zálešná. Přístup k domu je z pozemků ve vlastnictví Statutárního města Zlín. Jedná se o bytový dům rozdělený prohlášením vlastníka na bytové jednotky - blok bytového domu se 3 vchody, v každém vchodě celkem 6 bytových jednotek - po dvou na každém podlaží. Dům je typický zděný s jedním podzemním a třemi nadzemními podlažími do užívání předán v roce 1950. Po roce 2005 byla provedena jeho revitalizace - nová zateplená střecha, nová plastová okna a nové vnitřní rozvody. Bytová jednotka 3393/5 po kompletní rekonstrukci v roce 2006. Bytová jednotka č. 3393/5 je situována ve III. NP budovy č.p. 3393 s 1 podzemním podlažím, 3 nadzemními podlažími a plochou střechou. Budova je samostatně stojící obdélníkového tvaru, nosnou konstrukci tvoří cihelné zdiva a žb. monolitické sloupy. Schodiště je kovové zmonolitněné, střecha plochá s foliovou izolací a zateplením. Venkovní režné zdivo v tl. 45 cm, omítaná soklová část I. PP. Klempířské konstrukce jsou z FeZn. V objektu není instalován osobní výtah. Centrální vytápění s VS, rozvody v ocelových trubkách, kombinace otopných panelů a litinových radiátorů. Rozvody 400/240 V, rozvody SLP, STA a bleskosvodová soustava. Vlastní bytová jednotka č. 3393/5 původně 4+1 po rekonstrukci upravena na 4+kk se zděným bytovým jádrem. Vnitřní omítky hladké, podlahy obytné místnosti plovoucí, v koupelně, na chodbě, na WC a v kuchyni je keramická dlažba. V koupelně, na WC a kolem kuchyňské linky je keramický obklad. Okna jsou plastová, dveře dřevěné do obložkových zárubní. V koupelně osazeno umyvadlo a rohová vana. Splachovací WC je umístěno samostatně. V kuchyni se nachází nadstandartní kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči. Bytová jednotka má balkon a zděný sklep v I. PP. Technický stav budovy je velmi dobrý a stav bytové jednotky je výborný.
  
Cena dosažená vydražením:

Bytová jednotka č. 3399/6, 3+1, Zálešná I 3399, Zlín

Předmět dražby:
Bytový dům se nachází v sídlištní zástavbě Zlín - Zálešná. Přístup k domu je z pozemků ve vlastnictví Statutárního města Zlín. Jedná se o bytový dům rozdělený prohlášením vlastníka na bytové jednotky - blok bytového domu se 3 vchody, v každém vchodě celkem 6 bytových jednotek - po dvou na každém podlaží. Dům je typický zděný s jedním podzemním a třemi nadzemními podlažími do užívání předán v roce 1950. Po roce 2005 byla provedena jeho revitalizace - nová zateplená střecha, nová plastová okna a nové vnitřní rozvody. Bytová jednotka 3399/6 po kompletní rekonstrukci v roce 2006. Bytová jednotka č. 3399/6 je situována ve III. NP budovy č.p. 3399 s 1 podzemním podlažím, 3 nadzemními podlažími a plochou střechou. Budova je samostatně stojící obdélníkového tvaru, nosnou konstrukci tvoří cihelné zdivo a žb. monolitické sloupy. Schodiště je kovové zmonolitněné, střecha plochá s foliovou izolací a zateplením. Venkovní režné zdivo v tl. 45 cm, omítaná soklová část I. PP. Klempířské konstrukce jsou z FeZn. V objektu není instalován osobní výtah. Centrální vytápění s VS, rozvody v ocelových trubkách, litinové radiátory. Rozvody 400/240 V, rozvody SLP, STA a bleskosvodová soustava. Vlastní bytová jednotka č. 3399/6 původně 3+1 po rekonstrukci upravena na 3+kk se zděným bytovým jádrem. Vnitřní omítky jsou hladké, podlahy obytné místnosti plovoucí, v koupelně, na chodbě a v kuchyni je keramická dlažba. V koupelně a kolem kuchyňské linky je keramický obklad. Okna jsou plastová, dveře dřevěné do obložkových zárubní. V koupelně je osazeno umyvadlo, vana a splachovací WC. V kuchyni se nachází nadstandartní kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči a plynový sporák. Na chodbě jsou vestavěné skříně. Bytová jednotka má balkon a zděný sklep v I. PP. Technický stav budovy je velmi dobrý, bytové jednotky výborný.
 
Cena dosažená vydražením:
Stránky: << < [63] [64] [65] [66] [67] > >>

   Profil společnosti | Nabídka služeb | Dražby dobrovolné | Dražby nedobrovolné | Výběrová řízení | On-line aukce | Kontakt

   Dražební společnost MORAVA s.r.o. - dobrovolné a nedobrovolné dražby nemovitostí, on-line aukce a prodej nemovitostí.
   Copyright © 2010-2018 HodaDesign www.hoda.cz | All rights reserved. Search powered by Google™