česky | english | deutsch             Vyhledávání:
 Vyberte sekci:   

Dobrovolné dražby - aktuálníByt 3+1 Mohelnice

Předmět dražby:
Předmět dražby je byt č. 878/3 (Na Příkopech 878/1) postavený na pozemku parc. č. 1506 v obci a k. ú. Mohelnice. Dům je panelový, situovaný v obytné zóně v rámci městského sídliště, byl postaven v roce 1977. Byt je v osobním vlastnictví. Vstup je před zádveří do chodby, odkud vede jedno rameno schodiště do technického suterénu a druhé rameno do čtyř nadzemních (obytných) podlaží. Předmětný byt se nachází v 1. nadzemním podlaží vpravo od schodiště, je velikosti 3+1 a sestává z předsíně, kuchyně, tří pokojů, koupelny, WC a lodžie. K bytu náleží samostatná sklepní místnost a sklepní kóje v suterénu. Bytový dům byl před cca 10 roky zateplen a současně došlo k výměně původních dřevěných oken za plastová. Současně bylo vyměněno i stoupací potrubí v domě. Byt doposud neprošel rekonstrukcí, je téměř v původním stavu a to včetně solodurového hygienického jádra, kuchyňské linky a zařizovacích předmětů. Vybavení bytu je podstandardní, morálně i fyzicky amortizované. Předmět dražby přejde na vydražitele ve stavu, jak v době konání dražby stojí a leží.
Navrhovatel:
Mgr. Jakub Hartman

Datum konání: 05. června 2020 11:00 Nejnižší podání: 1.665.000,- Kč
Místo konání:  elektronicke-drazby.draspomorava.cz Minimální příhoz: 10.000,- Kč
Dražební jistota: 450.000,- Kč

Dokumenty ke stažení: Dražební vyhláška
Dodatek k dražební vyhlášce  

Rodinný dům - vila Oslavany s rozsáhlými pozemky

Předmět dražby:
Jedná se o bytový dům na pozemku p. č. 400 v obci Oslavany asi 20 km západně od Brna na trase Brno - Třebíč. V obci rozšířená občanská vybavenost a kompletní infrastruktura. Dům aktuálně slouží k bydlení. Druhý objekt garáže na pozemku p. č. 405/3 je ve špatném ST stavu a na obvyklou cenu nemá vliv. Vjezd do areálu je z ulice Padochovská. Standardní zděný bytový dům pravděpodobně z 20. let minulého století. V I. NP zrekonstruovaná bytová jednotka, ostatní prostory před rekonstrukcí. Betonové základy, režné zdivo v tl. do 60 cm, stropy pravděpodobně dřevěné trámové s rovným omítaným podhledem, betonové schodiště, dřevěný valbový krov a krytina z falcovaného FeZn plechu stejně jako klempířské konstrukce. Vnitřní hladké omítky, standardní obklady koupelen, dřevěná kastlová okna, dřevěné dveře. Standardní rozvody ZTI, a elektro, ústřední vytápění kotlem na TP, standardní zařizovací předměty.
 
Navrhovatel:
JUDr. Václav Mlnářík, Ph.D.

Datum konání: 2. června 2020 11:00 Nejnižší podání: 4.000.000,- Kč
Místo konání:  elektronicke-aukce.draspomorava.cz Minimální příhoz: 10.000,- Kč
Dražební jistota: 1.200.000,- Kč

Dokumenty ke stažení: Dražební vyhláška
Dodatek k dražební vyhlášce  

Pozemek Brno – Bystrc p.č. 3776/4

Předmět dražby:
Pozemek o výměře 1809 m2 se nachází v Brně, místní část Bystrc, ulice Rakovecká, samota Obora, v blízkosti je bývalá hájovna a lesní školka s bytovými domy pro bývalé zaměstnance mezi koncem přehrady a obcí Veverská Bítýška asi 15 km od centra Brna a 5 km od hráze přehrady po levé straně ulice Rakovecké. Pozemek leží na severozápadním okraji katastru vedený jako ostatní plocha a tvoří neplodnou volnou plochu před bytovými domy. Z hlediska platného SÚP města pozemek vedený jako plocha pro zemědělskou a lesní výrobu. V současné době je projednáván nový SÚP, který pozemek zahrnuje do tzv. „smíšené obytné zástavby”. Na pozemku p.č. 3776/4 jsou trvalé porosty, v místě nejsou žádné rozvody veřejných inženýrských sítí mimo rozvod NN. Rozsah inženýrských sítí na pozemku nebylo možné zjistit, pravděpodobně jsou bytové domy napojeny na vlastní studnu, splašková kanalizace svedena do septiku, dešťová kanalizace na volnou travní plochu. Objekty napojeny na silnoproudé rozvody NN. Vše na pozemcích p.č. 3776/3,4 na kterých je zřízeno věcné břemeno inženýrských sítí. Nově projednávaný SÚP určuje lokalitu jako území pro smíšenou obytnou zástavbu, tzn. na pozemku bude možné v budoucnu realizovat další výstavbu. Obvyklá cena podobných nezainvestovaných pozemků se v místě může pohybovat v rozmezí od 300,- do 500,- Kč/m2 v případě platného SÚP a v cenách kolem 1 000,- Kč, v případě, že bude schválen nový SÚP. Pozemek je navíc zatížen věcnými břemeny vedení IS bez přeložky, případná zástavba problematická. V případě schváleného nového SÚP se bude obvyklá cena pozemku při zohlednění věcných břemen kolem 700,- Kč/m2. Jedná se o prodej pozemku z insolvenčního řízení dlužníka.
 
Navrhovatel:
Mgr. Jakub Hartman

Datum konání: 15. června 2020 10:00 Nejnižší podání: 450.000,- Kč
Místo konání:  elektronicke-drazby.draspomorava.cz. Minimální příhoz: 5.000,- Kč
Dražební jistota: 100.000,- Kč

Dokumenty ke stažení: Dražební vyhláška
Dodatek k dražební vyhlášce  

Zpevněná plocha a komunikace Brno-Bystrc

Předmět dražby:
Pozemek se nachází v Brně, místní část Bystrc, ulice Rakovecká, samota Obora, bývalá hájovna a lesní školka s bytovými domy pro bývalé zaměstnance mezi koncem přehrady a obcí Veverská Bítýška asi 15 km od centra Brna a 5 km od hráze přehrady po levé straně ulice Rakovecké. Pozemek p.č. 3776/3 na severozápadním okraji katastru vedený jako ostatní plocha tvoří příjezdovou komunikaci. V současné době je projednáván nový SÚP, který pozemky zahrnuje do tzv. „smíšené obytné zástavby”. Pozemek p.č. 3776/3 tvoří zpevněná plocha příjezdu do areálu. V místě nejsou žádné rozvody veřejných inženýrských sítí mimo rozvod NN. Rozsah inženýrských sítí na pozemku nebylo možné zjistit, pravděpodobně jsou bytové domy napojeny na vlastní studnu, splašková kanalizace svedena do septiku, dešťová kanalizace na volnou travní plochu. Objekty napojeny na silnoproudé rozvody NN. Vše na pozemcích p.č. 3776/3,4 na kterých je zřízeno věcné břemeno inženýrských sítí. Nově projednávaný SÚP určuje lokalitu jako území pro smíšenou obytnou zástavbu, tzn. na pozemku bude možné v budoucnu realizovat další výstavbu. Obvyklá cena podobných nezainvestovaných pozemků se v místě se může pohybovat v rozmezí od 300,- do 500,- Kč/m2 v případě platného SÚP a v cenách kolem 1 000,- Kč, v případě, že bude schválen nový SÚP. Pozemek je navíc zatížen věcnými břemeny vedení IS bez přeložky, případná zástavba problematická. V případě schváleného nového SÚP se bude obvyklá cena pozemku při zohlednění věcných břemen kolem 700,- Kč/m2.
  
Navrhovatel:
Mgr. Jakub Hartman

Datum konání: 15. června 2020 11:00 Nejnižší podání: 550.000,- Kč
Místo konání:  elektronicke-drazby.draspomorava.cz Minimální příhoz: 5.000,- Kč
Dražební jistota: 150.000,- Kč

Dokumenty ke stažení: Dražební vyhláška
Dodatek k dražební vyhlášce  

Soubor věcí movitých – elektronika a drobné věci

Předmět dražby:
Jedná se o soubor elektronických předmětů – kancelářské vybavení staršího data výroby, použité a opotřebované pomůcky a drobné věci. Stav předmětu dražby odpovídá stáří a použití. Předmět dražby přejde na vydražitele ve stavu, jak stojí a leží.
Navrhovatel:
JUDr. Radka Píšťková Záhorcová

Datum konání: 26. května 2020 12:00 Nejnižší podání: 20.000,- Kč
Místo konání:  v sídle dlužníka, na adrese: Kojetínská 3109/73a, 750 02 Přerov Minimální příhoz: 500,- Kč
Dražební jistota: 2.000,- Kč

Dokumenty ke stažení: Dražební vyhláška  

Soubor věcí movitých – nábytek

Předmět dražby:
Jedná se o soubor nábytku – kancelářského vybavení staršího data výroby, použité stoly a skříně, které jsou však stále v dobrém stavu a mohou být nadále využity. Stav předmětu dražby odpovídá stáří a použití. Předmět dražby přejde na vydražitele ve stavu, jak stojí a leží.
Navrhovatel:

Datum konání: 26. května 2020 12:10 Nejnižší podání: 99.000,- Kč
Místo konání:  v sídle dlužníka, na adrese: Kojetínská 3109/73a, 750 02 Přerov Minimální příhoz: 1.000,- Kč
Dražební jistota: 10.000,- Kč

Dokumenty ke stažení: Dražební vyhláška  

Soubor věcí movitých – regály

Předmět dražby:
Jedná se o soubor kovových regálů. Předmět dražby přejde na vydražitele ve stavu, jak stojí a leží.
Navrhovatel:

Datum konání: 26. května 2020 12:20 Nejnižší podání: 50.000,- Kč
Místo konání:  v sídle dlužníka, na adrese: Kojetínská 3109/73a, 750 02 Přerov Minimální příhoz: 1.000,- Kč
Dražební jistota: 5.000,- Kč

Dokumenty ke stažení: Dražební vyhláška  

Rodinný dům Brno - Žebětín

Předmět dražby:
Prodej atypického, nadstandardního rodinného domu se zimní zahradou a vlastním parkovacím stáním, v bezprostřední blízkosti Brna, katastrální území Žebětín, formou elektronické aukce. Bezpečnostní systém v celém domě. Vytápění je ústřední plynovým kotlem s ohřevem TUV, podlahové doplněné předokenními výkladci topnými jednotkami Fancoil. Standardní rozvody NN 400/240 V, bleskosvod. Možnost regulace v každé místnosti. Rodinný dům je napojen kompletními přípojkami inženýrských sítí z ulice Bartolomějská. Jedná se o vyhledávanou lokalitu v západní části města Brna, obklopenou příměstskými lesy. Dvoupodlažní rodinný dům byl postaven jako novostavba, jeho stáří je 12 let. Je přístupný z veřejné komunikace. Nepodsklepený. Dispozice: vstupní chodba, samostatné wc, šatna. Velká obytná místnost s propojeným kuchyňským koutem, krbem a komorou, ze které je přímý vstup do atria (zahrádky). Dále se zde nachází pracovna, koupelna se sprchovým koutem a wc. Z obývacího pokoje se otevřeným schodištěm dostaneme do patra, kde se nachází 2 samostatné pokoje, vstup do zimní zahrady, velká koupelna s rohovou vanou, wc a umístěným kotlem. Celý dům je z velké části prosklený a krásně prosvětlený. Ze zahrady vstup do dílny a k venkovnímu krbu. V domě použito nadstandardní vybavení jako kuchyňská linka na míru vč. spotřebičů, masivní dveře a obložky. Nemovitost je umístěna v rovinatém terénu a skládá se z rodinného domu a přilehlé zahrady. Předzahrádka od ulice tvoří zpevněné parkovací stání s dřevěným altánem sloužící jako kryté stání.
Navrhovatel:

Datum konání: 02. června 2020 10:00 Nejnižší podání: 7.950.000,- Kč
Místo konání:  elektronicke-aukce.draspomorava.cz Minimální příhoz: 20.000,- Kč
Dražební jistota: 800.000,- Kč

Dokumenty ke stažení: Dražební vyhláška
Dodatek k dražební vyhlášce  
Stránky: [1] 

   Profil společnosti | Nabídka služeb | Dražby dobrovolné | Dražby nedobrovolné | Výběrová řízení | On-line aukce | Kontakt

   Dražební společnost MORAVA s.r.o. - dobrovolné a nedobrovolné dražby nemovitostí, on-line aukce a prodej nemovitostí.
   Copyright © 2010-2018 HodaDesign www.hoda.cz | All rights reserved. Search powered by Google™