česky | english | deutsch             Vyhledávání:
 Vyberte sekci:   

Dobrovolné dražbySoubor věcí movitých - stroje a zařízení

Předmět dražby:
Předmětem prodeje formou elektronické aukce je soubor věcí movitých-stroje z majetku společnosti, která se zabývala výrobou obytných kontejnerů. Konkrétně se jedná o stroje různého data výroby od nejstarších (25-35 let) až po stroje téměř nové. Všechny stroje jsou v dobrém technickém stavu, provozuschopné, udržované s pravidelným servisem, údržbou, příp. s předepsanými revizemi. Jedná se o ohraňovací lisy, nůžky tabulové, výstředníkové lisy, kotoučové brusky stolní a stojanové, pásové pily, vrtačky sloupové různé typy a radiální vrtačka, soustruhy, různé válečkové dráhy pro přísun materiálu k vrtačkám, pilám nebo nůžkám, polohovadla, formátovací pila, svářečky a svařovací poloautomaty aj.
 
Navrhovatel:
TOUAX s.r.o.

Datum konání: 7. června 2018 16:00 Nejnižší podání: 12.000.000,- Kč bez DPH
Místo konání:  elektronicke-aukce.draspomorava.cz Minimální příhoz: 50.000,- Kč
Dražební jistota: 2.000.000,- Kč

Dokumenty ke stažení: Dražební vyhláška  

Rodinný dům Jungmannova č.p. 1861, Otrokovice

Předmět dražby:
Předmětem dražby je rodinný dům ul. Jungmannova č.p. 1861, který je severní polovinou tzv. finského domku, stavba patří do souboru obdobných staveb postavených v roce 1954 na okraji rozsáhlé rezidenční zástavby Baťových domků realizovaných v městské čtvrti Baťov po roce 1932. Součástí je kůlna v demoličním stavu. Celková plocha dražených parcel dosahuje výměry 311 m2. Jedná se o rodinný dům stavebně srostlý s domem sousedním – severní strana dvojdomu. Objekt je dostupný pěšky po dlážděných chodnících, parkování je možné v omezené míře na okraji komunikace a na odstavných parkovištích v ulici Jungmannova, na pozemky nelze vjet motorovým vozidlem, není zde zbudováno ani stání pro auto, ani garáž. Dům vyžaduje vynaložení investic a důkladné revize zařízení a vybavení. Dům má betonové základy proložené kamenem, podzemní podlaží je rovněž betonové v kombinaci se zdivem – komínové těleso. Nadzemní část stavby je typicky pro tyto objekty montovaná z dílců na bázi dřevní hmoty, tl. obvodových stěn menší než 400 mm, strop nad 1. PP monolitický, železobetonový trámový, nad 1. NP montovaný z dílců stejného typu jako obvodové stěny. Vnější povrch stěn opatřen omítkou cementovou, severní štít opatřen pastelovým nátěrem, vnitřní omítky ve sklepě cementové, vnitřní omítky v nadzemní části stavby štukové, obklady v koupelně a na WC nadstandardní, v kuchyni jen částečné, původní. Schodiště vedoucí do sklepa je žebříkové, dřevěné stupnice vetknuté do schodnic, podstupnice chybí. Do podkroví vede výlez umístěný ve stropě koupelny. Sedlová střecha je pokrytá plechem, klempířské konstrukce žlaby a svody plech, parapety poplastované. Okna plastová, vyjma oken a vchodových dveří do verandy, dveře na vnitřní bázi dřeva plné i prosklené ve dřevěných zárubních, původní. Sklepní prostor je rozdělen dřevěnou přepážkou, dělící stěny v 1. NP stavby jsou montované ze stejných prvků jako obvodové stěny stavby. Nášlapy podlah v suterénu beton, v 1. NP desky pokryté zničeným PVC, DVD šablony, v koupelně a na WC dlažby. Sociální zázemí sestává z koupelny vybavené vanou a umývadlem, v tomto prostoru je umístěn i plynový zásobník pro ohřev TUV, jehož funkčnost nebylo možno prověřit. WC splachovací, samostatné. Vybavení kuchyně je původní z roku 1954, dožitá kuchyňská linka obsahuje plynový sporák. Objekt je napojen na veřejný vodovod, odvod splašků do kanalizace, dům je napojen na plyn. Systém vytápění je zde lokální, plynová podokenní topidla WAW jsou staršího typu, z části lze předpokládat, že nejsou funkční. Rozvody elektřiny 230/400V. Plynoměr, původně umístěný ve sklepě, demontován. Dům obsahuje byt typu 2+1 s příslušenstvím, komorou, verandou a sklepními prostory.
Navrhovatel:
město Otrokovice

Datum konání: 19. června 2018 14:00 Nejnižší podání: 1.380.000,- Kč
Místo konání:  v obřadní síni umístěné v 1. podlaží budovy Městského úřadu Otrokovice, nám. 3. května č. p. 1340, 765 23 Otrokovice Minimální příhoz: 5.000,- Kč
Dražební jistota: 200.000,- Kč

Dokumenty ke stažení: Dražební vyhláška  

Rodinný dům Tršice

Předmět dražby:
Jedná se o prodej z insolvenčního řízení v nejvyšší nabídce. Nemovitost se nachází v obci Tršice, místní část Lipňany na trase Přerov Velká Bystřice Olomouc asi 10 km severně od Přerova. V obci základní občanská vybavenost a kompletní infrastruktura. Místní část Lipňany bez občanské vybavenosti a pouze se základní technickou infrastrukturou - chybí veřejná kanalizace. Objekt se nachází po levé straně místní komunikace při vjezdu do obce od Tršic - viz situace v příloze. Jedná se dvoupodlažní nepodsklepený objekt se sedlovou střechou ve stávající řadové zástavbě po levé straně slepé místní komunikace jako krajní. Příslušenství objektu tvoří vedlejší stavba ve dvoře. Napojení objektu na veřejné sítě nebylo zjištěno. Přípojky bude nutné z největší pravděpodobností vybudovat nové v rámci rekonstrukce objektu. Původní objekt pravděpodobně z 50. let minulého století, v 70. letech provedena nadstavba II.NP. Objekt zdevastovaný ve velmi špatném ST stavu ke kompletní rekonstrukci a to i části prvků dlouhodobé životnosti (izolaci zdiva I.NP a výměna části krovů).Pozemek pod stavbou a dvorem p.č. St. 60 a přilehlá zahrada p.č. 139/7 jsou ve vlastnictví jiného subjektu (Drnovská Marie, U Sokolovny 322, 79816 Čelechovice na Hané) v I.NP průjezd do dvora a 4 místnosti, ve II.NP 5 místností. Technické řešení: Betonové základy bez izolace, zdivo cihelné v tl. do 50 cm, stropy s rovným omítaným podhledem pravděpodobně dřevěné trámové, sedlový krov a pálená taška v kombinaci s břidlicí, žlaby a svody z pozink. plechu, vnitřní hladké omítky, venkovní chybí. Betonové schody. Betonové podlahy v I.NP pouze potěry ve II.NP a PVC. Vnitřní obklady pouze koupelny ve II.NP, Dřevěná kastlová okna, dřevěné vnitřní dveře do ocel. zárubní a dřevěná vrata průjezdu v I.NP. Všechny vnitřní rozvody zdravotechniky a elektroinstalace jsou zdevastované a nefunkční. Vytápění lokální kamny na TP. Zařizovací předměty chybí. Objekt zdevastovaný ke kompletní rekonstrukci.
  
Navrhovatel:
Euroinsolvence v.o.s.

Datum konání: Nejnižší podání: 300.000,- Kč
Místo konání:  elektronicke-aukce.draspomorava.cz Minimální příhoz:
Dražební jistota:

Dokumenty ke stažení:  

Bytová jednotka 2+1, Ervěnická 1077, Jirkov

Předmět dražby:
Jedná se o prodej z insolvenčního řízení dlužníka. Bytová jednotka 2+1 se nachází v ulici Ervěnická č.p. 1077, Jirkov ve smíšené zástavbě. Samostatně stojící bytový zděný dům č.p. 1077-1079. Bytový dům je založen pravděpodobně na základových roštech. Budova má 4 nadzemních podlaží, kde se nacházejí bytové jednotky a 1 podzemní podlaží, v kterém jsou sklepy a společné prostory. V budově není výtah. Jednotlivé jednotky jsou přístupné z centrálního schodiště. Střecha budovy je nízká valbová s krytinou z plechu. Na střeše jsou žlaby se svody a bleskosvod. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Stavebně-technický stav objektu je podprůměrný. Budova je v původním stavu. Fasáda budovy není zateplená. Vchodové dveře do domu jsou plastové částečně prosklené. Bytová jednotka č. 1077/9 se nachází ve vchodě č.p. 1077 ve 3. NP po pravé straně schodiště a je dispozičně řešena jako 2+1. Užitná plocha jednotky je 51,50 m2 a sestává se z kuchyně (9,40 m2), pokoje 1 (13,80 m2), pokoje 2 (20,70m2), předsíně (4,70 m2), koupelny se sprchovým koutem (2,00 m2) a WC (0,90 m2). K bytu patři sklepní kóje (2,00 m2). Vchodové dveře do bytu jsou dřevěné plné osazené v ocelové zárubni. Okna bytu jsou plastová s plastovými parapety. Podlahy jsou kryté PVC a keramickou dlažbou. Obklady jsou z keramických dlaždic. Jádro bytu je zděné. Sporák v kuchyni je plynový. Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na veřejný vodovod, kanalizaci, plynovod a elektřinu. Vytápění bytuje teplovodní s rozvody ústředního topení do radiátorů. Ohřev teplé vody je centrální. Přístup je po zpevněné komunikaci s chodníkem. Parkování je omezené, možné na veřejné komunikaci před domem. Na pozemcích parc. č. 2425 - 2427 stojí bytový dům s č.p. 1077 - 1079. Pozemky jsou obdélníkového tvaru a tvoří spolu jeden funkční celek. V Katastru nemovitostí jsou vedeny jako zastavěná plocha a nádvoří. Pozemky jsou v podílovém spoluvlastnictví jednotlivých vlastníků jednotek a jsou přístupné přes pozemek p. č. 2514/1, který je ve vlastnictví města Jirkov.
 
Navrhovatel:
Mgr. Zuzana Orbesová

Datum konání: Nejnižší podání: 170.000,- Kč
Místo konání:  elektronicke-aukce.draspomorava.cz Minimální příhoz: 5.000,- Kč
Dražební jistota: 50.000,- Kč

Dokumenty ke stažení: Dodatek k dražební vyhlášce  
Stránky: << < [61] [62] [63] [64] [65] > >>

   Profil společnosti | Nabídka služeb | Dražby dobrovolné | Dražby nedobrovolné | Výběrová řízení | On-line aukce | Kontakt

   Dražební společnost MORAVA s.r.o. - dobrovolné a nedobrovolné dražby nemovitostí, on-line aukce a prodej nemovitostí.
   Copyright © 2010-2018 HodaDesign www.hoda.cz | All rights reserved. Search powered by Google™